• slide0.jpg
  • slide1.jpg
  • slide2.jpg

Tenjin Dojo

 

DSC_0165.JPG

Praca z dziećmi zawsze daje nam dużo radości i satysfakcji!

 

Formuła treningów Akido z dziećmi jest dla nich idealną formą aktywności ruchowej. Nasi podopieczni nie boją się lekcji wychowania fizycznego w szkole, ponieważ dzięki treningom są sprawni fizycznie, aktywni i pełni energii. Każdy nasz trening to pozytywna dawka emocji i energii w formie ćwiczeń fizycznych, gier zespołowych i przeróżnych aktywności ruchowych. Taki zestaw połączeniu z nauką technik aikido sprawia, że zajęcia są dla dzieci przystępne i atrakcyjne.

 

 

U nas nie ma miejsca na nudę!

Nasi instruktorzy mają bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Od kilku lat prowadzimy zajęcia z dziećmi w wieku w wieku przedszkolnym i szkolnym. Znamy potrzeby naszych podopiecznych i wiemy, jak sprawić by twoje dziecko dobrze się czuło na naszych treningach i chętnie w nich uczestniczyło. Często urozmaicamy treningi na różne sposoby. Dzięki temu zdobywamy nowe doświadczenia i sprawiamy dzieciom i sobie masę frajdy!

DSC 0528

DSC 0489

 

Kultywujemy tradycję.

Każde zajęcia zawierają tradycyjne elementy wplecione w formułę treningu takie jak powitanie, rozpoczęcie, czy zakończenie zajęć. Dbamy o dyscyplinę i dobre wychowanie. Na traningu obowiązują nas określone zasady i etyka, które kształtują prawidłowe postawy i charaktery naszych najmłodszych adeptów.

DSC 0311s

 

Dbamy o bezpieczny rozwój!

Każdy nasz trening dostosowany jest do poziomu umiejętności grupy. Wykazujemy indywidualne podejście do uczestników, staramy się ich poznać jak najlepiej, aby mieć pewność, że proponowane aktywności fizyczne są adekwatne do ich możliwości i umiejętności. Stałym elementem każdego treningu jest porządna rozgrzewka, podczas której przygotowujemy nasze mięśnie i stawy do wysiłku w części technicznej zajęć. Nauczane techniki dopasowane są trudnością do poziomu uczestników. DSC 0308sZajęcia nie polegają na współzawodnictwie i nie propagują zachowań agresywnych. Staramy się uczyć współpracy w grupie oraz pokazywać, że paradoksalnie walka nie jest metodą rozwiązania konfliktu. Pracujemy nad budową poczucia własnej wartości i pewności siebie. Nagradzamy postępy w nauce, motywujemy i zachęcamy do rozwoju i samodoskonalenia.   

 

Zapraszamy na treningi do Tenjin Dojo!

AAI POLSKA

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Aikido Ostróda
Projekt: Future Form
Wdrożenie: zabart.com